Partnerzy

allegro

Od ponad 20 lat ułatwiamy Polakom zakupy w sieci i promujemy ideę przedsiębiorczości. Allegro to ulubione miejsce zakupów oraz platforma, na której prowadzi działalność ponad 122 tysiące firm – większość z nich to polskie małe i średnie przedsiębiorstwa. Innowacje, które powstają w Allegro wpływają na życie milionów Polaków, dzięki nim mogą wygodnie kupić wszystko czego potrzebują, oszczędzając jednocześnie pieniądze i czas.

Audioteka to lider branży w produkcji audiobooków w Polsce, obecny na rynku od 2008 r. Zapewnia dostęp do bazy polskich tytułów audio w najlepszej jakości, liczącej już ponad 17 000 pozycji, w tym autorskie superprodukcje z najlepszymi reżyserami i polskimi gwiazdami oraz pełną oprawą muzyczną, a także oryginalne audioseriale i podcasty. Audioteka oferuje również tytuły w języku czeskim, niemieckim, tureckim czy litewskim. Rocznie produkuje kilkadziesiąt tysięcy godzin audio. Jest również właścicielem aplikacji Inspiro – benefitu pracowniczego, umożliwiającego dostęp do treści biznesowych, rozwojowych, ale także rozrywkowych.

Ceneo to największa w Europie porównywarka cen i jeden z największych serwisów e-commerce w Polsce. Skupiając ponad 26 tysięcy sklepów internetowych, codziennie ułatwia milionom użytkowników znalezienie i porównanie 30 milionów ofert. Poza możliwością wyszukania produktu i porównania jego ceny w różnych sklepach, serwis umożliwia również bezpośrednie zakupy za pomocą opcji Kup Teraz. Sklepom z kolei oferuje możliwość zwiększenia sprzedaży oraz promocję swojej marki. Każdego miesiąca Ceneo odwiedza ponad 23 miliony użytkowników.

Inpost to wiodąca platforma dostaw dla e-commerce w Europie. Posiada sieć Paczkomatów®, a także świadczy usługi kurierskie i fullfilment , współpracując z ponad 28.000 e-sprzedawców w Polsce. Paczkomaty® InPost zapewniają konsumentom tańszą, elastyczną, wygodną oraz przyjazną dla środowiska opcję dostawy. Dostawa do Paczkomatów® to najbardziej ekologiczne rozwiązanie dostaw – redukuje emisję CO2 nawet o 75% w porównaniu z dostawami kurierskimi. Wysoce wydajna infrastruktura IT i szybkie wdrażanie nowych technologii stanowią podstawę działalności i rozwoju InPost.

Serwis Przelewy24 od ponad 16 lat współtworzy polską branżę e-commerce. Oferujemy ponad 350 metod płatności. Już 150 000 partnerów obdarzyło nas zaufaniem i korzysta z naszych innowacyjnych rozwiązań płatniczych.

MODIVO to innowacyjny polski multibrand z modą, który oferuje ponad 130 tys. produktów od 515 marek z sektorów streetwear, casual, premium oraz eco-friendly. Firma jest liderem #FashionTech, z sukcesem łącząc kanały sprzedaży i komunikacji z klientami z pogranicza świata offline i online. Multibrand, dostępny na 13 rynkach, tworzy przestrzeń do kreatywnego wyrażania siebie poprzez modę – premium to nie tylko kwestia marek, ale przede wszystkim doświadczeń zakupowych. MODIVO stale wzbogaca customer experience, oferuje krótką drogę zakupu, przejrzysty interfejs strony, intuicyjną aplikację mobilną, program lojalnościowy MFC oraz 100 dni na wymianę i zwrot.

Możesz polegać na naszym kompleksowym podejściu w zakresie potrzeb marketingowych dopasowanych do specyfiki Twojego biznesu. Od 20 lat rozwój naszych kompetencji opieramy o wiedzę, obserwację zmieniającego się świata oraz doświadczenie. Działamy holistycznie i strategicznie, dobierając narzędzia tak, aby osiągnąć zamierzony efekt i wysoką skuteczność.

Agencja social media, skuteczna komunikacja i strategia w świecie online. Allaboutlife specjalizuje się w Influencer marketingu, z powodzeniem tworzymy strategie i kompleksowe rozwiązania dla największych marek na polskim rynku.

THEY.PL to agencja digital marketingu specjalizująca się w planowaniu, tworzeniu i realizacji strategii komunikacji w Internecie. Oferuje kompleksowe usługi doradztwa, przygotowania i wdrażania internetowych kampanii reklamowych w Polsce i za granicą. They.pl = excellence in creative performance. Pracujemy m.in dla: Booking.com, Bridgestone, Canon, CCC, Credit Agricole, H&M, ING, Nestle, New Balance, Orange, Panasonic, RTV Euro AGD, Toshiba, Tubądzin, Vaillant, Velux, Warner Bros Discovery, Żabka.

TATUUM to polska marka inspirowana naturą, człowiekiem i harmonią między nimi, istniejąca od 1997 roku. W centrum naszego zainteresowania znajdują się przede wszystkim nasze Klientki. Tworzymy ubrania, które odpowiadają ich potrzebom, stylowi życia i sposobom spędzania czasu. Staramy się, by moda była częścią ich codzienności, i by towarzyszyła im przez wiele lat. Dlatego nasze ubrania szyjemy z jakościowych materiałów, ze starannością, która pozwoli przetrwać wiele sezonów. Nie tworzymy mody na chwilę – dbamy o to, by można było z niej skomponować szafę kapsułową, uzupełnianą modelami z nowych kolekcji. Stawiamy na wyjątkowe kolory i autorskie wzory, na jakościowe materiały i dopracowane kroje.

Tutore Poland. Jesteśmy największą grupą edukacyjną w Polsce, posiadającą w swoim portfolio marki Tutore, ProfiLingua, eTutor i Music and More. Wspólnie z naszymi Uczniami i Rodzicami – bo nasza bogata oferta kierowana jest do dorosłych, młodzieży i dzieci – tworzymy świat edukacyjnej przygody. Najlepsze, co możemy podarować, to możliwość rozwoju i odnalezienia swojej pasji. W ten sposób pielęgnujemy w Uczniach odwagę, kreatywność i pewność siebie. Wiemy, że właśnie to przyniesie im w życiu wymierne korzyści.

Patronat honorowy

honor_patra_pol_warszawal
Scroll to Top