Dla mediów

dla-prasy-kontakt

Angelika Popiołek

Rzecznik prasowy fundacji "Kobiety e-biznesu"
e-mail: a.popiolek@kobietyebiznesu.pl
tel: +48 503 057 071

Materiały do pobrania

Konkurs "Kobieta E-commerce"

Ideą konkursu jest docenienie i podkreślenie wkładu kobiet w rozwój sektora gospodarki cyfrowej, w tym handlu internetowego w Polsce. W konkursie przyznawane są nagrody w kilku kategoriach w zależności od obszaru, w którym nominowane kobiety najbardziej przyczyniły się do rozwoju branży e-commerce. Wysyłając zgłoszenie należy wybrać odpowiednią kategorię konkursowa. W zależności od kategorii przyznawana jest odpowiednia ilość nagród.

Zapraszamy przedstawicieli mediów do zgłaszania akredytacji dziennikarskiej
na Galę Konkursu Kobieta e-commerce 2023 za pomocą załączonego formularza.

Zgłoszenia można przesyłać do 15 maja 2023 r. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku organizator przesyła potwierdzenie akredytacji. Gala odbędzie się  już 18 maja 2023 r. od g. 18.00 w Villi Intrata na terenie Pałacu Wilanowskiego w Warszawie.

Podczas Gali wręczymy statuetki w 8 kategoriach konkursu Kobieta e-commerce 2023oraz nagrodę Internautów. O nasze podniebienia zadba Szef Kuchni wilanowskiego Muzeum Pałacu Króla Jana III – Norbert Sokołowski. Doznania estetyczne zapewni pokaz mody by Tatuum & Kazar. Występ finalistki The Voice of Poland doda jeszcze większych emocji

Celebruj z Nami ten dzień!

Formularz akredytacji:

  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

  * Imię Nazwisko

  * Firma

  Stanowisko

  Dział

  * Adres e-mail:

  Numer tel. kom.:  Przed wysłaniem formularza należy potwierdzić:

  Regulamin akredytacyjny Gali konkursu Kobieta e-commerce 2023.

  1. Osoby ubiegające się o akredytację muszą posiadać legitymację prasową oraz muszą należeć do zespołu redakcyjnego medium publikującego treści o tematyce gospodarczej, biznesowej, e-commerce, e-marketingowej,  aktywności zawodowej i przedsiębiorczości kobiet oraz pokrewnych.
  2. Osoby akredytowane zobowiązują się do publikowania materiałów na temat Gali Konkursu Kobieta e-commerce z podaniem pełnej nazwy wydarzenia.
  3. Akredytacja uprawnia do:
   – bezpłatnego wstępu na Galę,
   – dostępu do finalistek oraz członków jury na zasadach określonych przez organizatorów podczas trwania Gali,
   – dostępu do organizatorów,
   – materiałów informacyjnych.
  4. Warunkiem koniecznym, aby otrzymać akredytację jest złożenie kompletnego wniosku akredytacyjnego.
  5. Akredytacja jest imienna i nie może być udostępniana osobom trzecim.
  6. Ostateczny termin składania wniosków o akredytację upływa 15.05.2023.
  7. Wniosek o akredytację należy przesłać mailem na adres: a.popiolek@kobietyebiznesu.pl
  8. Potwierdzenia udzielenia akredytacji prasowych wraz z informacją o terminie wydawania akredytacji zostaną przesłane przez organizatorów drogą mailową najpóźniej do 17.05.2023.
  9. Do odbioru akredytacji niezbędne może być okazanie legitymacji prasowej lub dowodu osobistego.
  10. W przypadku niepełnego wypełnienia wniosku lub braku ważnej legitymacji prasowej/ dokumentu potwierdzającego tożsamość organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odrzucenia wniosku lub odmowy wydania akredytacji.
  11. Dla osób nieposiadających legitymacji prasowej a prowadzących profile internetowe warunkiem przyznania akredytacji jest publikowanie na swoich portalach tekstów dotyczących gospodarki, handlu, e-commerce, e-marketingu, tematyki dotyczącej aktywności zawodowej i przedsiębiorczości kobiet oraz pokrewnych. Minimalne wymagania to 30 tys. subskrybentów profilu.
  12. Liczba akredytacji jest ograniczona. 
  13. Organizator zastrzega sobie prawo odmowy przyznania akredytacji. Odmowa akredytacji nie wymaga uzasadnienia.
  14. Wszystkie zasady dotyczące rejestracji Gali za pomocą narzędzi audiowizualnych oraz fotograficznych, zostaną przekazane akredytowanym przedstawicielom mediów oraz fotoreporterom drogą mailową.
  15. W celu odbioru identyfikatora upoważniającego do wejścia na Galę, prosimy zgłosić się w dniu wydarzenia od godz. 16.00 do biura prasowego znajdującego się przy głównym punkcie rejestracyjnym w Villi Intrata w Warszawie oraz przedstawić legitymację prasową.  dla-prasy-kontakt

  Angelika Popiołek

  Rzecznik prasowy fundacji "Kobiety e-biznesu"
  e-mail: a.popiolek@kobietyebiznesu.pl
  tel: +48 503 057 071

  Scroll to Top